Premijera domaćeg dua LocoMotiv

Projekat LocoMotiv je nastao krajem 2016. godine. Čine ga dva člana Milan Martinović – DJ, producent i inženjer audio tehnologija i Radovan Jakšić multi-instrumentalista i producent.

Muzika koju rade je pod uticajem deep techno oriental zvuka, sa Balkanskim etno motivima i ritam sekcijom. Posle 10 godina rada u Beogradu i drugim gradovima po Srbiji, potreba je postala sve veća kao i težnja ka stvaranju originalnog zvuka.

Pred vama je premijera pesma „Sale“ koja to najbolje opisuje.

Pesma „Sale“ je prva završena od ukupno 3 do sad, ostale su jos u fazi izrade i snimanja. Prema rečima LocoMotiv dua „Nadamo se da ce biti gotove do kraja marta kada bi uz pomoć nekog domaćeg lejbla izbacili svoj prvi EP. i ponudili nasim klaberima nesto drugačiji zvuk.“ – LocoMotiv

LocoMotiv @ SoundCloud
LocoMotiv @ MixCloud
LocoMotiv @ YouTube

Prethodni tekstProgressivna subota u klubu Dot
Sledeći tekstOgroman uspeh prve Play žurke – Deborah de Luca nastupila u krcatom Magacin depou!
Grotto
Grotto je prva srpska “house” internet zajednica, osnovana 2005. godine kao forum oko kog su se okupljali ljudi koji poštuju house zvuk. Sama reč “grotto” zapravo znači “pećina” (ital.) i ovde predstavlja jedan underground pokret koji je kroz klub osnovao ex-admin, Rem. Njegova vizija je bila da na jednom mestu privuče što više ljubitelja pravog house zvuka. Klub je promenjen, ali ta ideja i dalje je nastavila da živi… Iz nje se upravo rodio Grotto – ultimativni muzički web portal i forum! Naša misija je obrazovati i oplemeniti mlade ljude (ili barem one koji se tako osećaju) kroz jedno kvalitetno muzičko putovanje sa puno dobrih vibracija!