Pogledajte kompletnu satnicu za LOVEFEST 2017

4115

Lovefest ove godine ima dosta bogat lineup, a pored atraktivnog dnevnog “H2O” koncepta tu je i novi “99 Gorki List” stage. Full satnicu svih nastupa za FIRE, ENERGY, LIVE, H2O i 99, možete pogledati u tekstu ispod. 🙂

______________________
H2O stage
 / Četvrtak 03.08
12:00 – 13:30 Blacksmith
13:30 – 15:00 Trips&Tics
15:00 – 16:30 Aleksandar Koricanac
16:30 – 18:00 CEZ

H2O stage / Petak 04.08
12:00 – 13:30 Du Shan
13:30 – 15:00 DBDZ
15:00 – 16:30 Rick Maia b2b Battric and Mivu
16:30 – 18:00 Dejan Milicevic

H2O stage / Subota 05.08
12:00 – 13:30 Teodora van Context
13:30 – 15:00 Dasha Radenkov
15:00 – 16:30 Nevena Jeremic
16:30 – 18:00 Dee

_______________________
FIRE stage
/ Četvrtak 03.08
20:00 – 21:00 Ela van Woolf
21:00 – 22:00 Ilija Djokovic
22:00 – 23:15 Alexandar Ivkovic
23:15 – 00:45 Lea Dobricic
00:45 – 01:45 Rodrigurez JR
01:45 – 03:45 Loco Dice
03:45 – 05:15 Matador
05:15 – 07:00 Chris Liebing

FIRE stage / Petak 04.08
21:00 – 22:00 Vuk & Runy
22:00 – 23:00 Shoxy
23:00 – 00:30 Rick Maia
00:30 – 02:15 Valentino Kanzyani
02:15 – 04:00 Luciano
04:00 – 05:45 Carl Craig
05:45 – 07:00 Kristijan Molnar

FIRE stage / Subota 05.08
21:00 – 22:00 Milan Zivanov
22:00 – 23:00 Sugar Lobby
23:00 – 00:30 Marcus Worgull
00:30 – 02:15 Jay Clarke
02:15 – 04:00 Marcel Dettmann
04:00 – 05:50 Maceo Plex
05:50 – 07:00 Dejan Milicevic b2b Marko Milosavljevic

_________________________
ENERGY stage / Četvrtak 03.08

20:00 – 21:00 Techa
21:00 – 23:00 Mladen Petrovic
23:00 – 00:45 Vlado Markovic
00:45 – 02:15 Peggy Gou
02:15 – 04:00 DVS1
04:00 – 05:45 DJ Deep
05:45 – 07:00 Regen

ENERGY stage / Petak 04.08
20:00 – 21:30 Mr. Cash
21:30 – 23:00 Akioki b2b Petko
23:00 – 00:30 Schwabe
00:30 – 02:15 Massimiliano Pagliara
02:15 – 04:00 Moomin
04:00 – 05:45 Mall Grab
05:45 – 07:00 Jackie Dagger b2b DJ Flip

ENERGY stage / Subota 05.08
20:00 – 21:30 Little Lu
21:30 – 23:00 Igor Jadranin b2b Andrej Micajkov
23:00 – 00:30 Trole b2b Vlada Russ
00:30 – 02:15 Jamie 3:26
02:15 – 04:00 Alton Miller
04:00 – 05:45 Jeo Claussell
05:45 – 07:00 Nikola Vemic

_______________________
LIVE stage
/ Četvrtak 03.08
20:00 – 20:45 Lira Vega
21:00 – 21:45 Ti
22:00 – 22:45 Nichim Izazvan
23:00 – 23:45 Del Arno Bend
00:00 – 01:15 Goran Bare i Majke
01:30 – 02:15 Artan Lili

LIVE stage / Petak 04.08
19:15 – 19:45 Viva Vops
20:00 – 20:30 Hornsman Coyote
20:45 – 21:15 Smoke Mardeljano
21:45 – 22:30 Sajsi MC
22:45 – 23:30 Stereo Banana
23:45 – 00:30 Prti BeeGee
00:45 – 01:30 Bekfles
01:45 – 02:15 Vatra

LIVE stage / Subota 05.08
20:00 – 20:30 Schizophrenia
20:45 – 21:15 Hosen Fefer
21:30 – 22:15 Popecitelji
22:30 – 23:15 KBO
23:30 – 00:15 Obojeni Program
00:30 – 01:30 Goblini
01:45 – 02:00 Pero Deformero

_____________________
99 stage / Četvrtak 03.08
21:30 – 23:00 Nikola Mihajlovic
23:00 – 01:00 Vlada Janjic
01:00 – 03:00 XDB
03:00 – 05:00 Gordan Paunovic
05:00 – 07:00 Milovan Stojanovic

99 stage / Petak 04.08
21:30 – 23:00 Damir Zekiri
23:00 – 01:00 Doo
01:00 – 03:00 Ognjem
03:00 – 05:00 Zaltan
05:00 – 07:00 Vitanov

99 stage / Subota 05.08
21:30 – 23:00 Nenad Jovanovic
23:00 – 00:15 Kid Kimi
00:15 – 01:30 Dee
01:30 – 03:00 Vuk Smiljanic
03:00 – 05:00 Miguel Bastida
05:00 – 07:00 Nexie

_________________________________________
OFFICAL AFTER PARY @ H2O stage
 / Nedelja 06.08
07h – 12h TBA

Timetable, lineup i ostale informacije vezane za festival takođe možete videti i preko LOVEFEST 2017 aplikacije koja je dostupna u okviru App Store-a i Google Play prodavnice. 😉