Neke večeri se ne zaboravljaju. Samo se utišaju i čekaju pravi trenutak da ponovo ožive. Deset godina kasnije, vraćamo se na podijum, u mrak, među ljude koji su znali kako se provodi. Klub Tube nije bio samo mesto dobrih gostovanja – bio je trenutak u vremenu!
U petak, 15. maja, u beogradskoj Beton hali se na jedno veče ponovo otvara The Tube!
DJ Lineup:
Bokee, Dee, Dejan Milićević, Kid Kimi, Marko Milosavljević, Marko Vuković, Nenad Jovanović, Nexie, Peppe, Pookie i Vuk Smiljanić.
View this post on Instagram
Ovo je noć kada se stare frekvencije ponovo hvataju, ali sa iskustvom koje danas imamo. Ako ste izlazili u Tube eri, već znate da je ovo veče koje se ne propušta. Ako niste ovo je trenutak da razumete zašto se o tim noćima i dalje priča.
15. maj, Beton hala. Ista energija. Drugi trenutak. Karte u prodaji po ceni od 1.200 RSD preko sajta Gigstix.com i u svim Vulkan knjižarama.

