DJ Awards uveli dve nove kategorije – Afro House i Deep Tech

163
DJ Awards 2019

22. po redu DJ Awards takmičenje će ove godine imati 14 kategorija. Od toga su 8 muzičkih koje smo i do sada viđali: Bass, Deep House, House, Melodic House & Techno, Progressive House, Tech House, Techno i Trance.

Međutim ove godine se dodaju i dve nove: Afro House i Deep Tech.

Ostale 4 nisu žanrovski opredeljene: Newcomer, Breakthrough (u saradnji sa Beatportom), Electronic Live Performer i International DJ.

Sve u svemu ovogodišnja edicija takmičenja ima 125 takmičara za koje možete glasati na ovom linku do 21. jula. 2019. godine, a pobednici će biti proglašeni 16. septembra na ceremoniji u klubu Heart na Ibici.

NOMINOVANI

Afro House:
Andhim
Culoe De Song
Floyd Lavine
Hyenah
Osunlade
Super Flu

Bass:
Andy C
Chase & Status
DJ EZ
Friction
My Nu Leng
Shy FX
Sub Focus
Wilkinson

Lee-Burridge-ADID

Deep House:
Audiofly
Benouin
Damian Lazarus
DJ Koze
Guy Gerber
Lee Burridge
Maya Jane Coles
Serge Devant

Progressive House:
Dave Seaman
Eelke Kleijn
Guy J
Henry Saiz
Hernan Cattaneo
Jeremy Olander
Nick Warren
Yotto

Guy J Barutana Beograd 2018

House:
Amine Edge & Dance
Armand Van Helden
Chus & Ceballos
Erick Morillo
Honey Dijon
Kerri Chandler
Peggy Gou
Richy Ahmed
Riva Starr
Roger Sanchez

Peggy Gou
Peggy Gou

Melodic House & Techno:
Adriatique
Dixon
Kolsch
Maceo Plex
Mano Le Tough
Mind Against
Patrice Baumel
Tale Of Us

Maceo Plex

Deep Tech:
Andrea Oliva
Butch
Cuartero
David Squillace
Dennis Cruz
Enzo Siragusa
Matthias Tanzmann
Nick Curly
Rareish
tINI

Techno:
Amelie Lens
ANNA
Boris Brejcha
Charlotte De Witte
Enrico Sanguiliano
Ilario Alicante
Nicole Moudaber
Pan-Pot

Charlotte de Witte

Trance:
Above & Beyond
Aly & Fila
Ben Nicky
Bryan Kearney
Cosmic Gate
Ferry Corsten
Gareth Emry
John O’ Callaghan

Breakthrough:
Alex Kennon
Artbat
Avalon Emerson
Brina Knauss
Carista
Mella Dee
Pirate Copy
Rossko
Themba
William Djoko

Newcomer:
Ben Bohmer
Black Loops
James MC Hale
Justin Cudmore
Miane
Nolah
Onyvaa
Peach
Sherelle
Terr

Solomun

International DJ:
Adam Beyer
Black Coffee
Carl Cox
Claptone
Jamie Jones
Joseph Capriati
Luciano
Nina Kraviz
Paul van Dyk
Ricardo Villalobos
Richie Hawtin
Seth Troxler
Solomun
Sven Vath

VIKEND

Electronic Live Performer:
Fout Tet
Guti
Jan Blomqvist
KiNK
Mathew Jonson
Recondite
Satori
Stephan Bodzin